Registrovat PřihlášeníCitát

Zkušenost není to, co člověk potká, ale co člověk udělá s tím, co ho potkalo.

Aldous Huxley


Hotel POD ZVIČINOU

upravit

Popis

Vítejte!
Právě jste vykročili směrem "překvapivé Čechy" 120 km severovýchodně od Prahy Prahy se nachází Hotel Pod Zvičinou. Díky své poloze v podhůří Krkonoš je to vynikající místo k prožití vydařené dovolené.


Chcete si odpočinout, poznat kulturu nebo hledáte spíše akci? To všechno vám můžeme nabídnout.U nás jste na správné adrese i pro organizování oslav, svateb nebo seminářů

V hotelu je k dispozici 50 pokojů, všechny jsou vybaveny ve vlastním stylu a mají vlastní sanitární zařízení. Každý pokoj je jiný a z každého pokoje máte jiný výhled.

V naší výborné restauraci dostanete příležitost pochutnat si na české kuchyni, ale samozřejmě nabízíme i mezinárodní jídla.

Kromě restaurace u nás najdete i další vybavení jako například přírodní koupaliště s pramenitou vodou, terasu s fantastickým výhledem, tenisové hřiště, saunu, masáž, manikúru, pedikúru, kosmetiku, solárium, dětské hřiště, volejbalové hřiště, stolní fotbal, šipky, šachovnici pod širým nebem, stolní tenis a ještě mnohem více!

V létě u nás můžete provozovat venkovní sporty, a to pod vedením nadšených instruktorů. Prostřednictvím našeho hotelu si můžete rezervovat účast na aktivitách jako je paragliding, jízda na horském kole, horská turistika, jízda na kánoi, potápění (pouze v červenci a srpnu), lezení po skalách a slaňování.

Zařazeno v kategorii

Tříhvězdičkové

Kontaktní údaje

Dolní Brusnice 96

Bílá Třemešná


Telefon: +420 499 396 381

Fax: +420 499 396 382

E-mail: info@hotelpodzvicinou.cz

WWW: http://www.hotelpodzvicinou.czKontaktní osoba

Kontaktovat


Copyright © 2015 Edux, s.r.o. & Vitariánství, živá strava, RAW & SOUPIS.cz