Registrovat PřihlášeníCitát

Nejužitečnější ze všech umění, je umění být užitečný.

B. Franklin


Hotel POD ZVIČINOU

upravit

Popis

Vítejte!
Právě jste vykročili směrem "překvapivé Čechy" 120 km severovýchodně od Prahy Prahy se nachází Hotel Pod Zvičinou. Díky své poloze v podhůří Krkonoš je to vynikající místo k prožití vydařené dovolené.


Chcete si odpočinout, poznat kulturu nebo hledáte spíše akci? To všechno vám můžeme nabídnout.U nás jste na správné adrese i pro organizování oslav, svateb nebo seminářů

V hotelu je k dispozici 50 pokojů, všechny jsou vybaveny ve vlastním stylu a mají vlastní sanitární zařízení. Každý pokoj je jiný a z každého pokoje máte jiný výhled.

V naší výborné restauraci dostanete příležitost pochutnat si na české kuchyni, ale samozřejmě nabízíme i mezinárodní jídla.

Kromě restaurace u nás najdete i další vybavení jako například přírodní koupaliště s pramenitou vodou, terasu s fantastickým výhledem, tenisové hřiště, saunu, masáž, manikúru, pedikúru, kosmetiku, solárium, dětské hřiště, volejbalové hřiště, stolní fotbal, šipky, šachovnici pod širým nebem, stolní tenis a ještě mnohem více!

V létě u nás můžete provozovat venkovní sporty, a to pod vedením nadšených instruktorů. Prostřednictvím našeho hotelu si můžete rezervovat účast na aktivitách jako je paragliding, jízda na horském kole, horská turistika, jízda na kánoi, potápění (pouze v červenci a srpnu), lezení po skalách a slaňování.

Zařazeno v kategorii

Tříhvězdičkové

Kontaktní údaje

Dolní Brusnice 96

Bílá Třemešná


Telefon: +420 499 396 381

Fax: +420 499 396 382

E-mail: info@hotelpodzvicinou.cz

WWW: http://www.hotelpodzvicinou.czKontaktní osoba

Kontaktovat


Copyright © 2015 Edux, s.r.o. & Vitariánství, živá strava, RAW & SOUPIS.cz