Jak se asertivně prosadit. Autor:  Honzák Radkin, Novotná Vladimíra, ediční řada: Psychologie pro každého. Mnoho lidí vyhledává psychiatrickou nebo psychologickou pomoc i v případech, kdy by si své problémy mohli vyřešit sami. Mohli by je dokonce vyřešit dříve, než se nakupí do takového množství, že se stávají nepřehlednými.

Často jim k tomu nechybí chuť a odvaha, ale spíš schopnost vidět pravou podstatu problému. Se „selskou psychologií“ vystačíme v běžném životě ve většině případů. Někdy se však objeví případy zamotané, kdy je užitečné znát některé zákonitosti vědecké psychologie. A právě ty najdete v knize renomovaných českých autorů MUDr. Radkina Honzáka, CSc. a MUDr. Vladimíry Novotné.

Jejich publikace je tak určena všem, kteří se chtějí dozvědět něco o zákoutích své povahy a vyřešit i některé problematické situace.  Naučte se, jak přijímat odmítnutí bez pocitu urážky, jak vyjádřit pochvalu i kritiku, a  otevře se vám možnost stát se pohotovým, přesvědčivějším, suverénním v jednání a vystupování.

Formát: A5
Vazba: V2
Rozsah: 180 stran
Prodejní cena včetně DPH: 189 Kč, 9,19 €


- Problémy sebeprosazení
- Životní role
- Asertivní přístupy


Zdroj: Grada Publishing, a.s.

Doporučujeme tyto kurzy pro veřejnost: Asertivní komunikace - 14.3.2012, 12.4.2012 nebo 29.5.2012