Vzdělání je tím nejcennějším a nejúčelnějším vkladem do života mladého člověka a pro svůj profesní růst jej potřebují lidé každého věku. Je proto přirozené, že v  moderní době přetížené nezměrnými možnostmi technologií a strategií didaktických přístupů není pro zájemce ani tak obtížné najít výukový program, jazykovou učebnici či příslušný slovník, ale vyznat se v jejich záplavě a omračující nabídce.

Pro nakladatele a tvůrce takových zdrojů je pak úkolem nejen vytvořit progresivní a zajímavý materiál, ale dokázat jej prezentovat jako nejvhodnější z možných, jako nejzajímavější z nabízených.

Na této cestě k potenciálním zákazníkům nabízíme možnost prezentace Vašeho produktu či firmy na portálu SOUPIS.cz, určenému pro potřeby edukativních systémů a programů celoživotního růstu. Ve formě propagačních textů s volně nastavitelným rozsahem až do půl stránky formátu A4 můžete představit zájemcům svůj produkt, program či koncepční záměr nebo využít formu placeného zápisu s volbou ve 3 kategoriích. Ať již vydáváte překladové slovníky, organizujete jazykové kurzy či připravujete digitální výukové programy, zvolte stránky našeho portálu.


Zdroj: SOUPIS.CZ